Uroczysta Gala z okazji obchodów 100-lecia Śląskiego Związku Szachowego (galeria)

Zapraszamy do Obejrzenia Galerii Zdjęć z Uroczystej Gali Stulecia Śląskiego Związku Szachowego!

Miłośnicy szachów i entuzjaści historii lokalnej, mamy dla Was coś wyjątkowego! Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć z uroczystej gali z okazji 100-lecia Śląskiego Związku Szachowego, która odbyła się w sercu naszego regionu. To nie tylko okazja do podziwiania eleganckich strojów i uroczystej atmosfery, ale przede wszystkim moment, w którym można zobaczyć, jak honorujemy tych, którzy przyczynili się do rozwoju szachów.

Wśród wyjątkowych momentów gali było wręczenie okolicznościowych medali na 100-lecie Związku oraz złotych i srebrnych odznak Polskiego Związku Szachowego. Warto zobaczyć, jak te prestiżowe wyróżnienia znajdują swoich bohaterów.

Podczas gali głos zabrali znaczące postacie, w tym prezydent Miasta Katowice, Marcin Krupa, Łukasz Turlej – Sekretarz Generalny FIDE oraz Andrzej Matusiak – Prezes Śląskiego Związku Szachowego. Ich przemówienia podkreślały znaczenie szachów w kulturze i edukacji, a także ich wpływ na lokalną społeczność.

Nie zabrakło również elementów artystycznych – wyemitowany film opowiadający stuletnią historię Śląskiego Związku Szachowego był wzruszającym przypomnieniem o bogatej historii i tradycji. Całość uroczystości uświetnił występ znakomitego Marcina Wyrostka, którego muzyka idealnie wpasowała się w ten wyjątkowy wieczór.

Nie przegapcie okazji do zanurzenia się w atmosferę tej niezwykłej gali. Przekonajcie się sami, jak wyglądał ten wyjątkowy wieczór, odwiedzając naszą galerię zdjęć. To doskonały sposób, aby poczuć ducha tej wyjątkowej uroczystości, nawet jeśli nie mogliście być tam osobiście!

Galeria zdjęć – Uroczysta Gala 100-lecia Śląskiego Związku Szachowego

xi-kfs-podziekowanie
Podziękowania
Dzisiaj chcielibyśmy podziękować tym, bez których XI Katowicki Festiwal Szachowy by się nie udał. Nasi...
Czytaj więcej...
xi-kfs-aktualnosci-podsumowanie
Filmowe podsumowanie XI Katowickiego Festiwalu Szachowego
Zapraszamy na filmowe podsumowanie trzeciego dnia XI Katowickiego Turnieju Szachowego.
Czytaj więcej...
_NI_8023-Poprawione-Szum
Zaginiony czek Kasparowa na 25 000$ - anegdoty historyczne Śląskiego Związku Szachowego (galeria)
Dzięki panelowi z udziałem trzech osobowości szachowych przed oficjalną ceremonią zakończenia mieliśmy...
Czytaj więcej...